Військових чиновників затримали на хабарі в 900 тисяч доларів

26 Листопада 2016, 14:30

Співробітники Служби безпеки України затримали двох посадових осіб військового концерну, які вимагали дев'ятсот тисяч доларів з одеських підприємців. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

"Правоохоронці встановили, що чиновники "оцінили" продовження оренди торгових майданчиків, які знаходяться на землях Міністерства оборони, на одному з найбільших одеських ринків, в двадцять тисяч доларів США за кожну точку. Таку "таксу" за переоформлення договорів вони встановили сорока п'яти місцевим комерсантам", – наголошується в повідомленні.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України, співробітники спецслужби спільно з військовою прокуратурою затримали хабарників в одному з одеських ресторанів під час отримання від підприємців 75 тисяч американських доларів. Під час обшуків за місцем проживання осіб, оперативники СБУ виявили сто двадцять тисяч доларів.

Обшуки також проходять і в інших осіб, які підозрюються в участі в корупційній схемі.

Нагадаємо, у четвер, 24 листопада, оперативники департаменту захисту економіки Нацполіції спільно з детективами НАБУ затримали прокурора однієї з місцевих прокуратур Херсонської області.