Військовий скоїв самогубство у навчальному центрі “Десна”

8 Серпня 2018, 15:15

У Чернігівській області у вечері 7 липня під час несення вартової служби на об'єднаних складах озброєння військової частини на території навчальному центрі "Десна" знайшли  з вогнепальним  пораненням  голови  військовослужбовця-строковика 1997 р. н., стрільця роти охорони однієї з військових частин. Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

 

Зазначається, що під час проведення огляду місця події встановлено, що загиблий залишив передсмертну записку, у якій вказує про добровільний намір піти з життя.

 

У зв'язку з цією подією військова прокуратура Деснянського гарнізону  Центрального регіону України почала процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом загибелі військовослужбовця-строковика за  ч. 1 ст. 115 ККУ, зазначено прес-службою військової прокуратури.

 

Досудове розслідування здійснюється слідчими слідчого відділу Козелецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в  Чернігівській  області.

 

Нагадаємо, що 1 квітня на Миколаївщині, у селі Галицинове, застрелився військовий строкової служби в 19-му окремому полку особливого призначення радіо і радіотехнічної розвідки ВПС  України. 21-річний солдат залишив передсмертну записку, проте в ній він не розкрив причин самогубства.