Військову продукцію з РФ продовжать оподатковувати в Україні – закон

3 Березня 2015, 11:08

На військову продукцію російського походження не поширюватиметься норма про звільнення від оподаткування імпорту продукції оборонного призначення. Про це свідчить опублікований текст закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування продукції оборонного призначення".

"Пункт 2 Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування продукції оборонного призначення" (Відомості Верховної Ради України, 2014 р., № 41-42, ст. 2027) викласти у такій редакції: "2. Цей Закон не поширюється на продукцію оборонного призначення, яка має походження з країни, визнаної державою – окупантом згідно із законом України та/або визнаною державою – агресором по відношенню до України згідно із законодавством, або ввозиться з території такої держави – окупанта агресора), та/або з окупованої території України, визначеною такою згідно із законом України" – ідеться у документі.

Цей закон набирає чинності наступного дня після опублікування.   

Як повідомлялося, 27 січня Верховна Рада визнала Росію агресором.

Нагадаємо, закон про звільнення від оподаткування продукції оборонного призначення депутати ухвалили 10 лютого, а 1 березня його підписав президент.