Військового льотчика України на винищувачі Су-27 визнали кращим на авіапоказі в Чехії

5 Вересня 2016, 12:20

Українського військового льотчика полковника Олександра Оксанченка було визнано кращим за виконання фігур вищого пілотажу на винищувачі Су-27 на великому авіашоу CIAF-2016 у Чехії.

Авіашоу CIAF-2016 відбулося 3-4 вересня 2016 року в чеському місті Градець-Кралове, повідомляється на сайті Міноборони.

 

«Військовим льотчикам Повітряних Сил ЗС України вдалось здивувати європейську публіку. 15-хвилинна програма виступу була насичена фігурами вищого пілотажу, виконання яких викликає захоплення у глядачів на авіашоу: «Дзвін», «Вухо», бойові розвороти тощо», – йдеться у повідомленні.

Також український винищувач Су-27 виступив в парі з чеським Міг-15. 

«Спільний політ викликав шквал аподисментів глядачів шоу. На статичному показі всі охочі змогли зблизька роздивитись ще один винищувач Су-27УБ та військово-транспортний літак Ан-26», – додали у Міноборони.

Останній раз українські льотчики брали участь у міжнародному авіашоу два роки тому. 

Після повернення в Україну полковник Оксанченко та його команда готуватимуться до дебютного виступу на міжнародному авіашоу на Мальті.

Нагадаємо, раніше українські військові льотчики взяли участь у міжнародному авіапоказі в Словакіяї після трирічної перерви. Пілоти Збройних Сил України успішно виступили під час дводенного авіаційного показу, а Олександр Оксанченко отримав від глядачів звання кращого військового льотчика.