Військові ЗСУ обстріляли авто “Правого сектору” на Дніпропетровщині

30 Квітня 2015, 22:54

На блокпосту біля бази ДУК "Правий сектор" обстріляли авто добровольчого корпусу. Про це у Facebook повідомив заступник провідника та керівник силового крила "Правого сектору" Андрій Стемпіцький.

"Щойно стріляли на блок-посту 95-ки (біля нашої бази) по машині ДУК-інфо, в якій були жінки (наші журналістки). Допомогли нашим бійці батальйону "Кривбас", – йдеться у повідомленні.

"Журналістська група ДУК-інфо на чолі із керівником ДУК-інфо Аллою Мегель продовжують знаходитися на блок-посту, намагаючись отримати відповідь на одне-єдине питання: на яких підставах військові відкрили вогонь без попередження в бік мирних неозброєних людей, котрі не несли для них загрози на території, що знаходиться глибоко в тилу, де не ведуться військові дії. Звук пострілів зафіксовано технікою. Безпеку співробітників ДУК-інфо забезпечуються бійці із дружнього батальйону "Кривбас", – повідомив Стемпіцький згодом.

За його словами, військового, котрий, власне, і відкрив вогонь терміново відвели з блок-посту, начальник блок-посту до групи ДУК-інфо не виходить і пояснень давати не бажає.

Нагадаємо, 28 квітня стало відомо, що підрозділи 95-ї аеромобільної та 25-й парашутно-десантної бригад намагалися заблокувати і роззброїти бійців "Правого сектору" на Дніпропетровщині.

Читайте також: Соцмережі про блокування бази ПС: Україні необхідний закон про добровольців