Військові ЗС Росії почали укріплюватись на Донбасі – Тимчук

6 Грудня 2017, 11:57

На Донбас прибуло близько 200 кадрових офіцерів Збройних сил РФ для заміни офіцерського складу в органах управління бригад і полків окупаційних сил. Про це повідомляє керівник групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

“За наявною інформацією, у рамках ротації особового складу ЗС РФ у складі окупаційних військ на Донбасі тільки за останній тиждень на тимчасово окуповану територію Донецької і Луганської областей прибуло близько 200 кадрових офіцерів ЗС РФ для заміни офіцерського складу в органах управління у 2, 3, 4, 7, 100 омсбр, 6 і 11 омсп, окп (Луганськ), проведено ротацію командирів у 4, 7 омсбр, 6 омсп, окп", – йдеться у повідомленні.

Також російське командування "1 АК ДНР" і "2 АК ЛНР" продовжує проводити приховане перегруповування, а також передислокацію своїх сил і засобів з метою їхнього посилення, зокрема, шляхом створення мобільних бронегруп і розгортання додаткових протитанкових резервів на танконебезпечних напрямках.

Зазначається, що упродовж тижня супротивник на ділянці Гольмівський-Троїцьке встановив додаткові мінно-вибухові загородження, а у районі н.п. Горлівки проводить роботи щодо спорудження додаткових рубежів оборони.

Як повідомлялось, російське окупаційне командування наказало бойовикам обстріляти житловий район Первомайська, щоб звинуватити сили АТО і посилити антиукраїнські настрої серед місцевого населення