Військові намагалися заблокувати базу “Правого сектору”, але їм це не вдалося – Скоропадський

29 Квітня 2015, 13:54

Уночі військові ЗСУ намагалися вдатися до дій щодо блокування бази «Правого сектору" на Дніпропетровщині, але їм це не вдалося. Про це повідомив прес-секретар "Правого сектора" Артем Скоропадський.

"Станом на 29 квітня в'їзд і виїзд на базі вільний, бійців ніхто не перевіряє. Основною причиною блокування бази послужила вимога до бійців "Правого сектору" здати зброю. Друга вимога, наскільки я розумію – звільнити базу, на якій ми перебуваємо» – заявив прес-секретар.

Водночас Скоропадський зазначив, що місце базування "Правого сектору" на Дніпропетровщині – колишній дитячий табір, а не воєнна база. Наразі біля бази встановлені два блок-пости, де перебувають військові 95-ї та 25-ї бригад.

Речник наголосив, що бійці "Правого сектору" не виїздять із зони АТО зі зброєю.

«У нас виїзд зі зброєю із зони АТО суворо карається. Нам самим її не вистачає, аби воювати. Якщо хтось ввозить зброю з зони АТО в Україну, то це потрібно жорстко карати», – зазначив він.

Нагадаємо, вчора лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош повідомив, що підрозділи 95-ї аеромобільної та 25-й парашутно-десантної бригад намагалися заблокувати і роззброїти бійців "Правого сектору" на Дніпропетровщині. Сьогодні організація заявила, що пікетуватиме Адміністрацію президента, щоб попередити провокацію проти добровольців.

Генштаб спростував оточення бази "Правого сектору", заявивши, що ЗСУ проводять навчання.