Військові на парад до Дня Незалежності вийдуть у зразках нової форми

16 Серпня 2016, 13:29

Військовослужбовці різних підрозділів Збройних сил продемонструють під час параду до Дня незалежності України зразки нової форми. Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України, підполковник Олексій Чернобай, передає сайт МОУ.

Він зазначив, що військові однострої розробляли близько 20 спеціалістів, серед яких представники Міноборони, волонтерського десанту, геральдистів, художників та істориків.

Під час створення нових військових одностроїв були враховані національні традиції та існуючі форми різних країн світу. 

З’явився і новий елемент форми одягу, який до цього ніколи не використовувався у поєднанні з військовою формою – черевики з високим берцем та ремінь з бляхою для парадного розрахунку. 

Зазначені поєднання використовуються у більшості армій світу, зокрема у США, Німеччині, Франції та Польщі.

Наразі розпочався етап тестування та доопрацювання зразків військової форми. Кінцеві варіанти одностроїв, з врахуванням всіх наданих пропозицій та зауважень буде затверджено в першому півріччі 2017 року.

Нагадаємо, раніше радник президента України Юрій Бірюков опублікував фотографії нової форми для військовослужбовців ЗСУ.

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак перевірив хід підготовки особового складу до військового параду, який відбудеться 24 серпня на головній вулиці столиці.