Військові Молдови вирушили на міжнародні навчання до України, всупереч подвійній забороні президента

7 Вересня 2017, 07:27

У середу, 6 вересня, 57 військовослужбовців Національної армії Молдови вирушили на військові навчаннях НАТО Rapid Trident 2017 в Україну, незважаючи на подвійну заборону з боку президента і головнокомандувача Ігоря Додона. Про це повідомило Міністерство оборони Молдови.

Згідно із повідомленням, командир контингенту підполковник Александру Маркуца наголосив, що метою навчань є розвивати взаємодію військ, посилювати обороноздатність і підтримати на міжнародній арені образ Національної армії Молдови для її подальшої участі в миротворчих місіях.

Нагадаємо, 5 вересня президент Молдови Ігор Додон заборонив військовослужбовцям країни брати участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017, які на початку вересня стартують на Львівщині.

 6 серпня уряд Республіки Молдова вирішив наполягати на тому, щоб молдавські військові взяли участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017 в Україні. Також було прийнято постанову про участь молдавських військовослужбовців у міжнародних військових навчаннях Rapid Trident-2017 в Україні. Згодом президент Республіки Молдова Ігор Додон призупинив дію постанови уряду.