Військові госпіталі у зоні ООС отримали гуманітарну допомогу на понад 500 тисяч гривень

20 Березня 2019, 15:30

У рамках стратегічної гуманітарної ініціативи командувача об'єднаних сил «Допомога Схід» до 4-х військових мобільних госпіталів у районі проведення операції передано гуманітарну допомогу медичного призначення на суму понад 500 тисяч гривень. Про це у середу, 20 березня, повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

Як зазначається, військові мобільні госпіталі сьогодні отримали ортези – ортопедичні пристрої, які використовуються у травматології для відновлення порушеної функції суглобів, кісток та хребта, радіологічний апарат, медичний одяг, терапевтичне взуття, а також хірургічні маски та рукавиці.

 

Найближчим часом гуманітарна допомога на загальну суму понад 600 тисяч гривень буде передаватися до Луганської клінічної лікарні та Нижнянського психоневрологічного інтернату. Ортези та лікарняні меблі – це те, чого, за словами їхніх керівників, наразі найбільше потребують ці лікувальні заклади.

 

У штабі наголошують, що від початку проведення операції Об’єднаних сил для медичних та геріатричних закладів, будників інвалідів Донецької та Луганської областей військовими передано гуманітарну допомогу медичного призначення на загальну суму понад 5,3 млн. гривень. 

 

Як повідомляли, на Донбасі у четвер, 7 лютого, відповідно до запланованих заходів стратегічної гуманітарної ініціативи Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва «Допомога Схід» до Донецької обласної травматологічної лікарні було передано гуманітарну допомогу медичного призначення на суму близько 1 млн. гривень.