Військова прокуратура опублікувала імена 95 працівників СБУ, які залишилися в окупованому Криму

9 Лютого 2016, 16:21

Військова прокуратура Білоцерківського гарнізону опублікувала виклики на допит у якості підозрюваних 95 працівників управління СБУ в окупованому Криму, які не прибули до нового місця проходження служби. Про це повідомили у прес-службі прокуратури.

«Установлено, що військовослужбовці проходили службу в підрозділах Служби безпеки України на території АР Крим та відповідно до розпорядження голови СБУ №44 від 24.03.2014 року не прибули до 30 березня 2014 року до нового місця проходження служби на материковій частині України. 
На даному етапі досудового розслідування виникла необхідність допитати осіб, що підозрюються у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень. Зважаючи на те, що підозрювані проживають на території тимчасово окупованої АР Крим, поштовий зв’язок з яким відсутній, керуючись ст.ст. 133, 135, 137 КПК України, військова прокуратура Центрального регіону України здійснює виклик підозрюваних шляхом опублікування на сайті повісток про їх виклик до військової прокуратури Білоцерківського гарнізону», – пояснили у тексті повідомлення.

Зазначено, що усіх 95 викликаних підозрюють за ч. 1 ст. 408 Кримінального кодексу (дезертирство).

З повним переліком підозрюваних, яких викликали на допит, можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, прокуратура розслідує провадження про дезертирство щодо 8652 військових.