Відвід прокурорів у справі розстрілів на Інститутській та зняття “судимості” із Семени. Головне за 14 січня

14 Січня 2020, 19:57

Рада ухвалила заяву щодо збиття Іраном українського лайнера

 

Верховна Рада у вівторок, 14 січня, ухвалила офіційну заяву щодо збиття Іраном українського літака "Міжнародних авіаліній" в Тегерані, за неї проголосували 368 депутатів. У заяві парламент повністю покладає відповідальність за катастрофу на Іран та вимагає забезпечити проведення прозорого розслідування. 

 

У Криму зняли "судимість" із журналіста Семени

 

В анексованому Криму так званий Залізничний суд Сімферополя задовольнив клопотання адвоката Олександра Попкова і кримського журналіста Миколи Семени про дострокове припинення випробувального терміну і зняття з нього "судимості".

 

Святошинський райсуд відвів нових прокурорів у справі про розстріли на Інститутській

 

У вівторок, 14 січня, Святошинський районний суд Києва відвів прокурорів Мазепіну, Суботіна і Шевеленко на вимогу потерпілих у справі про розстріли на Інститутській. Генпрокурор Руслан Рябошапка призначив цих прокурорів напередодні обміну утримуваними особами, у рамках якого обміняли обвинувачених екс-беркутівців. Наступне судове засідання з розгляду цієї справи відбудеться 17 березня 2020 року на вул. Якуба Коласа 6А. 

 

Суд обрав запобіжний захід підозрюваному у вбивстві Окуєвої

 

Святошинський районний суд Києва у вівторок, 14 січня, взяв під варту на два місяці без права внесення застави підозрюваного у вбивстві громадської активістки, учасниці АТО Аміни Окуєвої.