Відсторонений голова Укртранснафти пішов на лікарняний – нардеп

30 Березня 2015, 23:57

Відсторонений голова Укртранснафти Олександр Лазорко відмовився йти у відставку і написав заяву на лікарняний. Про це заявив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко сторінці у мережі Facebook.

«Коломойський продовжує війну з державою, а його миролюбна риторика не варта і дріб’язку. Розкриваються нові подробиці. Виявляється, його ставленик в 100-відсотково державній Укртранснафті Лазорко відмовився йти у відставку. Він пішов… на лікарняний, залишивши замість себе свою багаторічну підлеглу Парахоняк, яка працювала під його керівництвом ще на нафтозаводах Коломойського. Парахоняк продовжує гнути лінію «Привату». Від імені державної «Укртранснафти» вона подала до суду… на свою материнську компанію «Нафтогаз України». 100-пвідсотково державна «дочка» судиться з 100-відсотково державною «матір’ю», – написав Лещенко.

За словами Лещенка, «менеджери Коломойського» намагаються скасувати підсумки зборів акціонерів Укртранснафти, щоб визнати неповноважним призначення двох нових членів наглядової ради компанії, а потім – визнати незаконним рішення про відсторонення Лазорка, оскільки не буде кворуму.

Нагадаємо, з компаніями Укрнафта та Укртранснафта пов’язані кілька нещодавніх скандалів. Так, ввечері 19 березня олігарх Ігор Коломойський в супроводі озброєних людей прибув в офіс компанії Укртранснафта, який пізніше був узятий під охорону київською міліцією.

20 березня Порошенко оголосив догану Коломойському за нецензурні висловлювання на адресу журналіста Сергія Андрушка під офісом Укртранснафти.

Увечері 22 березня озброєні люди заблокували будівлю Укрнафти, а навколо неї був споруджений металевий паркан. Коломойський пояснив ці дії "захистом від рейдерства".

Пізніше Порошенко звільнив Коломойського з посади голови Дніпропетровської ОДА.