Відстороненого головного психіатра МОУ, який назвав учасників АТО загрозою, запідозрили в корупції

20 Вересня 2017, 16:20

У столичній прокуратурі повідомили, що суд уже місяць розглядає обвинувачення щодо очільника психіатричної клініки Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" полковника Олега Друзя. Про це на своїй сторінці в Facebook в середу, 20 вересня, повідомила речниця прокуратури Києва Надія Максимець повідомила у соціальній мережі Facebook.

Зазначається, що Друзь вимагав хабар у розмірі 52 тис. грн.

"Обвинувальний акт стосовно скандального лікаря – головного психіатра Міністерства оборони України, якого в травні цього року на хабарі затримали слідчі столичної прокуратури, вже місяць перебуває на розгляді в суді. На підготовче засідання, призначене на початок вересня, адвокат підозрюваного не з'явився, у зв'язку з чим засідання перенесли", – заявила Максимець.

За її словами, прокуратура вносила клопотання про продовження відсторонення чиновника від посади, але суд відмовив, прокуратура оскаржила.

вона також додала, що суд не затягує справу, розгляд обвинувального акту не відбувся через неявку на засідання представника сторони захисту

Напередодні міністр оборони України Степан Полторак відсторонив начальника клініки психіатрії Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" Олега Друзя від посади.

Нагадаємо, що нещодавно Друзь заявив, що 93% учасників АТО становлять потенційну загрозу для суспільства і потребують лікування. Цю заяву начальника клініки психіатрії учасники та ветерани АТО сприйняли вкрай негативно.