Відсьогодні в Україні можна безкарно творити будь-яку корупцію

21 Грудня 2010, 16:29

 «Україна сьогодні звільнилась від законодавства по боротьбі з корупцією. Скасували існуюче законодавство, а нового не прийняли. Тобто «німці вже відійшли, а радянські ще не зайняли село». Тому з сьогоднішнього дня маємо країну вільну для корупції аж поки не приймуть новий закон», – відмітив Москаль.


За словами народного депутата, комітет з питань боротьби з оргзлочинністю і корупцією у середу 22 грудня розгляне внесений до парламенту президентом Віктором Януковичем законопроект «Про основи запобігання корупції в Україні» №7487. 23 грудня Верховна Рада має розглянути його у першому читанні.


Нагадаємо, сьогодні парламентська більшість у складі 263 депутатів пакетним голосуванням скасувала прийняті у грудні 2009 року антикорупційні закони: «Про принципи запобігання й протидії корупції», «Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відповідальності за корупційні правопорушення». Їх остаточне введення в дію мало відбутись 1 січня 2011 року.