Відсьогодні українці можуть їздити в Туреччину без віз

1 Серпня 2012, 07:21

Загальний термін перебування громадян на території іншої держави не має перевищувати 90 днів у межах 180 днів з дати першого в'їзду.

При цьому українці й турки, що мають намір перебувати на території іншої сторони більше ніж 90 днів або з метою працевлаштування, об'єднання з родиною або навчання повинні одержати візу відповідно до законодавства держави перебування.

Проїзними документами, дійсними для поїздок українців у Туреччину, відповідно до зазначеної угоди, є закордонний паспорт громадянина України, проїзний документ дитини, посвідчення особи моряка й посвідчення члена екіпажа літака (при наявності запису в декларації/польотному завданні).

Нагадаємо, українські туристи можуть з Туреччини без попереднього одержання шенгенських віз відвідати 5 грецьких островів – Хіос, Кіс, Лесбос, Родос і Самоз. Для цього можна скористатися поромним сполученням, але не більш, ніж на 24 години.

22 грудня 2011 року Україна й Туреччина домовилися про безвізовий режим.24 березня Туреччина завершила внутрішньодержавні процедури, необхідні для набуття чинності угодою.