Відсьогодні набуло чинності продовження земельного мораторію

2 Листопада 2016, 11:18

У середу, 2 листопада, набув чинності Закон про внесення зміни до розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо продовження мораторію відчуження сільськогосподарських земель. Відповідний документ опублікований у газеті "Голос України".

Закон подовжує термін дії мораторію на продаж або відчуження іншим способом земель сільськогосподарського призначення ще на рік, що дозволить за цей час врегулювати на законодавчому рівні процедуру обороту земель сільськогосподарського призначення.

Крім того, Кабінет Міністрів України отримав доручення до 1 липня 2017 року розробити і внести на розгляд Верховної Ради проект закону про обіг земель сільськогосподарського призначення.

Нагадаємо, 6 жовтня Верховна Рада прийняла закон "Про внесення змін до розділу X "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель" (реєстр. №5321-1). президент підписав його 28 жовтня. Закон продовжує ще на один рік термін дії мораторію на продаж або відчуження іншим способом земель сільгосппризначення, що дозволить за цей час врегулювати на законодавчому рівні процедуру обороту земель сільськогосподарського призначення.