Відсьогодні митницю перевірятимуть мобільні групи

5 Вересня 2016, 10:55

У понеділок, 5 вересня, Державна фіскальна служба запускає міжвідомчі мобільні групи з метою посилення боротьби з контрабандою та корупцією на митниці. Про це повідомляє прес-служба ДФС.

"Сьогодні ми даємо старт роботі 20 мобільних груп – це черговий крок у реформуванні митниці. Мета створення мобільних груп – посилення боротьби з контрабандою та корупцією на митниці, підвищення ефективності митного контролю товарів та боротьби з митними правопорушеннями", – зазначив голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

Зазначається, що основою роботи мобільних груп стануть звіти спеціальної аналітичної групи Міжвідомчого центру, який був створений два тижні тому.

До складу Міжвідомчого цільового центру та мобільних груп увійшли представники Державної фіскальної служби, Державної прикордонної служби та Національної поліції. До кожної мобільної групи увійдуть по два представники ДФС. Мобільні групи будуть діяти у цілодобовому режимі по всій території України.

Крім того, на Міжвідомчий Центр та мобільні групи покладено такі завдання, як попередження та виявлення фактів порушення митного законодавства, узагальнення, обробка та аналіз оперативної й аналітичної інформації щодо можливих фактів порушення митного законодавства, боротьба з корупцією.

 "Впевнений, мобільні групи стануть ефективним засобом у боротьбі з контрабандою та корупційними проявами на митницях", – додав голова ДФС.

Нагадаємо, на початку липня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що після реформи митниць в Україні, яка має початися вже в вересні 2016 року, будуть не тільки впроваджені нові механізми митного обслуговування, а й зруйновані контрабандні махінації на митницях.