Відома співачка звинуватила соратника Трампа у сексуальних домаганнях

27 Грудня 2017, 07:28
Американська співачка Джой Вілла звинуватила у сексуальних домаганнях одного з колишніх керівників виборчої кампанії Дональда Трампа Кору Левандовскі. Про це повідомляє видання Politico.

За словами співачки, інцидент стався під час закритої вечірки в листопаді, в готелі "Trump International Hotel", який належить президентові США. Вілла розповіла, що зі співробітником передвиборного штабу Трампа там її познайомив спільний друг.

За її словами, Левандовскі пристав до неї після того, як вони позували для спільної фотографії.

"Ми сфотографувалися, відразу після цього він дуже сильно вдарив мене по сідницях. Це було принизливо, мене це шокувало", – розповіла вона.

Вілла попередила Левандовскі, що звинуватить його в домаганнях, однак той висміяв її і ще раз вдарив по сідницях, стверджує співачка.

Як повідомлялось, у США чотири сенатори, зокрема з Демократичної партії, закликали главу Білого дому Дональда Трампа подати у відставку через звинувачення в сексуальних домаганнях.

Раніше з аналогічними закликами виступили незалежний сенатор Берні Сандерс, а також сенатори-демократи Джефф Мерклі і Корі Букер. Усі вони закликали президента США піти у відставку, як це зробив звинувачений у сексуальних домаганнях сенатор-демократ Ел Франкен. Трамп заявив, що звинувачення в сексуальних домаганнях на його адресу є черговим фейком.