Відновлено слухання справи щодо заворушень у Порт-Саїді

5 Травня 2012, 03:25

Засідання буде відбуватися в Академії поліції в Каїрі щоденно впродовж тижня. Очікується, що за цей час встигнуть виступити як представники захисту, так і обвинувачення.

На лаві підсудних знаходиться 75 осіб, більшість з яких – вболівальники футбольного клубу «Аль-Масрі» з Порт-Саїда. Серед обвинувачуваних – сім офіцерів поліції, що відповідали за безпеку на стадіоні та в місті. Також повідомляється, що правоохоронці дозволили проведення матчу, не зважаючи на попередження про підготовку заворушень. Також перед судом постануть три співробітники клубу «Аль-Масрі».

Як повідомлялося, стадіон, на якому відбулася трагедія, було закрито на три роки.

Нагадаємо, 1 лютого під час футбольного матчу між єгипетськими командами "Аль-Ахлі" – і "Аль-Масрі" відбулися масові заворушення за участі футбольних фанатів. В результаті зіткнень футбольних фанів і тисняви на стадіоні загинуло щонайменше 74 особи, більше 1000 людей травмовано. Серед постраждалих були працівники міліції та двоє футболістів.

Також через масове побоїще після футбольного матчу в Єгипті уряд вирішив звільнити губернатора провінції Порт-Саїд Мухаммеда Абдалу. Крім нього свого посту лишився керівник управління безпеки провінцією.

Згодом до Порт-Саїду було введено війська, аби не допустити зіткнень між футбольними уболівальниками.