Відновлення Алушти після зимових штормів обійшлося у 26 млн гривень

23 Травня 2012, 10:23

Як повідомив мер Алушти Станіслав Колот, відновлення пляжів йде в борг. "Є затримка з фінансуванням. Але, незважаючи на це, відновлювальні роботи близькі до завершення", – запевнив він.

За його словами, повністю відновлені всі пошкоджені ділянки підпірних стін, усунутий провал дороги в Професорському куточку і прокладено новий колектор замість пошкодженого від шторму.

Всього, за словами Колота, на відновлювальні роботи Протизсувне управління витратило 12 млн грн. Ще 9 млн грн із запланованих 12 млн грн витратила "Національна резервна корпорація" (РФ) на ремонт ділянки набережної в Професорському куточку поряд з пансіонатом «Море» і 5 млн грн склали витрати бюджету Алушти.

У найбільш постраждалому від шторму селищі Партеніт пляжі відновлені на 50%.

Нагадаємо, 26-27 січня і 7-8 лютого шторм досягав 6-8 балів, розбив набережну Алушти, змив частину пляжів і зруйнував ряд будівель на узбережжі Південного берега Криму.

Наприкінці лютого Кабінет міністрів України виділив 43,7 млн ​​грн на ліквідацію наслідків стихії в Ялті, Алушті та в Гурзуфі. За оцінками кримської влади, цих грошей вистачить на відновлення набережних міст до початку курортного сезону. Проте з березня всі ремонтні роботи ведуться в борг.

Позначки: