Відмова від участі в “Євробаченні” обійдеться Вірменії дорожче, ніж участь

4 Травня 2012, 03:50

З її слів, таке рішення було прийнято Телевізійним комітетом та референтою групою ЕВС, яка вивчала відмову країни від участі в пісенному конкурсі. "Вірменія повинна зробити  повний внесок за участь у конкурсі, а також виплатити 50%  від суми внеску як штраф ", – йдеться у рішенні ЕВС. Представниця ЕВС не уточнила, про суму якого розміру йде мова.

Згідно з рішенням, громадське телебачення Вірменії забов’язане показати фінал "Євробачення-2012" у прямому ефірі. EBC зазначають, що у разі відмови виконувати рекомендації Вірменія може бути усунута від "Євробачення" наступного року. При цьому представниця ЕВС підкреслила, що рішення про штраф було винесено відповідно до регламенту проведення конкурсу, без урахування причин, за якими Вірменія відмовилася від участі у ньому.

Як повідомлялось, на початку березня громадське телебачення Вірменії повідомило Європейський мовний союз про те, що представники країни не братимуть участь у міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2012", який пройде в столиці Азербайджану, Баку. Раніше вірменські артисти виступили із заявою з відмовою від участі в конкурсі у  зв’язку з тим фактом, що 23 лютого на прикордонному з Азербайджаном бойовому опорному пункті, розташованому в селі Чинар Тавуської області, загинув вірменський солдат Альберт Адібекян.