Відкриття проекту Точки дотику від фонду ІЗОЛЯЦІЯ та компанії BigMedia

Матеріали партнерів
15 Лютого 2018, 09:45

На відкритті проекту виступили данські мисткині Софі Хессельхольдт та Вібеке Майлван, кураторка Катерина Філюк та директор компанії BigMedia Олена Бесхлібна. На події були присутні журналісти, митці та представники креативної спільноти Києва.

З 5 січня 2018 року Точки дотику прикрасили 50 білбордів у Києві. На акварельних малюнках данських художниць синя й жовта фарба змішуються, створюючи смугу яскравого зеленого кольору, що символізує надію.

Слогани «Шукаймо точки дотику», «Краса в єднанні» та «ЦЯ МИТЬ – і є початок» – це заклики до дії, до змін насамперед у наших головах. Вони змушують нас замислитися про спілкування й зв’язки між людьми у сучасному складному світі, а також про наші конкретні вчинки, щоб змінити наявний стан речей. Це заклики об’єднуватися й разом творити кращий світ і краще майбутнє.

Сайт проекту з фото та картою локацій https://izolyatsia.org/pointsofunity/

Фото у HQ https://we.tl/vpCCuwyz7F

Довідка

ІЗОЛЯЦІЯ — це неприбуткова недержавна платформа сучасної культури, відкрита 2010 року в Донецьку (Україна). Це мультидисциплінарний культурний проект, відкритий для всіх видів творчого вираження. Це місце зустрічі для всіх, хто прагне до культурних і соціальних змін.

ІЗОЛЯЦІЯ здійснює свою діяльність у трьох взаємопов’язаних напрямах: у сфері мистецтва, освіти та проектів, пов’язаних з активізацією української креативної спільноти.

(050) 477 2620

info@izolyatsia.org, http://www.izolyatsia.org

BigMedia– найбільша агенція з продажу зовнішньої реклами в Україні, існує на ринку з 2005 року. Входить до складу найбільшого в Україні ooh-холдингу BigBoard/JCDecaux. Надає повний спектр послуг з реалізаціїрекламних кампаній у зовнішній рекламі.  BigMedia здійснює продаж найбільшої в Україні мережі рекламних носіїв, яка нараховує близько 9 тис. площин.

(067) 406-21-01

press@bigboard.ua, www.bigmedia.ua

87