Відкриття оновленого салону АВТ Баварія і презентація абсолютно нового BMW 7 серії.

12 Жовтня 2015, 16:08

Інформація про шоу рум.

Оновлений дилерський центр площею понад 4000 квадратних метрів має просторий шоу рум, зону відпочинку для клієнтів і сервісний центр, що відповідає найсуворішим стандартам концерну BMW Group.

Технічне оснащення автоцентру дозволяє виконувати всі необхідні роботи з найвищим рівнем якості. У розпорядженні дилерського центру «АВТ Баварія» мається новітнє сервісне та діагностичне обладнання, сертифіковане концерном BMW Group, що дозволяє проводити роботи будь-якої складності: діагностику, обслуговування, інструментальний і кузовний ремонт.У дилерському центрі "АВТ Баварія" клієнти можуть як конфігурувати і замовити свій власний унікальний BMW, так і вибрати автомобіль з наявних. У салоні може розташуватися до 10 автомобілів, тобто практично весь модельний ряд.

BMW 7 серії.

BMW має давні традиції у формуванні автомобільного майбутнього. Тому що ми знаємо, що кращий спосіб передбачити майбутнє – це створити його. З абсолютно новим BMW 7 серії ми вже сьогодні створюємо розкіш майбутнього. З інноваційними технологіями, еталонним рівнем комфорту, сучасним дизайном і динамікою – вражаючою і в той же час надзвичайно ефективною.C моменту запуску першого BMW 7 серії в 1977 році, з конвеєра підприємства зійшло понад 1,6 мільйона автомобілів. Беручи до уваги різні варіанти двигунів, кольору і вибрані клієнтом опції, новий BMW 7 серії може виконуватися в незліченній кількості варіантів – їх налічується понад 1070. Таким чином, навряд чи з конвеєра заводу в Дінгольфінге одночасно коли-небудь зійдуть два абсолютно однакових автомобіля. У новому BMW 7 серії використовуються різні матеріали, які забезпечують йому бездоганні їздові характеристики і мінімальну масу. Для створення силової структури салону використаний надлегкий високотехнологічний вуглепластик, що на 30 відсотків легше алюмінію і на 50 відсотків легше сталі.

У новому BMW 7 серії використовуються значно вдосконалений двигун V8, а також шестициліндрові силові агрегати BMW Group нового покоління. Вже в базовій комплектації всі двигуни агрегатуються з модернізованою восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач Steptronic. Нарешті, інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive також стала більш ефективною.

Абсолютною новинкою BMW 7 серії є монітор системи iDrive, який вперше має сенсорне виконання. У результаті управління ним аналогічно управлінню звичайним смартфоном і планшетним комп'ютером.Вперше система iDrive може бути доповнена системою управління жестами. Рухом руки можна інтуїтивно і зручно управляти функціями інформаційно-розважальної системи. За допомогою певних жестів можна регулювати гучність звуку, а також відповідати на телефонні дзвінки або відхиляти їх. Крім того, є можливість закріпити за певним жестом якусь функцію. Неперевершений рівень розкоші в задній частині салону моделей BMW 7 серії з подовженою колісною базою забезпечує опція Executive Lounge, яка по-новому визначає поняття комфорту в автомобілі класу «люкс». Опція Executive Lounge Seating підвищує комфорт на задньому сидінні відразу за сидінням переднього пасажира, яке можна змістити вперед на додаткові 90 міліметрів.

Для подовженої версії нового BMW 7 серії пропонується унікальний в сегменті автомобілів класу «люкс» панорамний скляний дах Sky Lounge. Розташовані в нішах з боків світлодіодні модулі рівномірно висвітлюють всю поверхню скляного даху, де світло потрапляє на спеціальну графіку, надруковану на склі. При ьому виникає малюнок у вигляді зоряного неба.

Новий BMW 7 серії вже у продажу в Україні і доступний в восьми варіантах виконання: BMW 740i, BMW 730d, BMW 730d xDrive і BMW 750i xDrive зі стандартною колісною базою, а також BMW 730Ld, BMW 730Ld xDrive, BMW 740Li і BMW 750Li xDrive з подовженою колісною базою.