Відділення поліції у Кривому Озері на Миколаївщині розформують – Деканоідзе

25 Серпня 2016, 12:23

Відділення поліції у Кривому Озері Миколаївської області буде розформоване. Про це напередодні від’їзду у область заявила голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе.

«Наразі ми очікуємо на результати службового розслідування. Мною ухвалено рішення про розформування відділку поліції Кривого Озера. Покарати винних – спільна позиція Нацполіції, Генпрокуратури та Міністерства внутрішніх справ України. Ніхто не буде покривати винних», – заявила вона.

Зазначається, Деканоідзе візьме на особистий контроль хід службового розслідування щодо надання оцінки законності дій поліцейських.

Окрім того, сьогодні, 25 серпня, о 18:00 керівництвом прокуратури Миколаївської області проведе брифінг щодо подій у селищі.

Нагадаємо, в ніч на 24 серпня в Кривому Озері Миколаївської області за суперечливих обставин помер 31-річний місцевий житель Олександр Цукерман. Місцеві жителі вважають, що поліцейські забили Цукермана до смерті на очах у дружини, матері і двох дітей. 

Поліція відкрила кримінальне провадження, попередньо, за ознаками ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу). 

Після інциденту в селищі розпочалися заворушення біля будівлі районної прокуратури. Трьох поліцейських затримали, 25 серпня відбудеться суд щодо питання арешту.

За словами генпрокурора, експертиза встановила, що, крім завдання побоїв, поліцейський стріляв по закутому в кайданки з травматичного пістолета.