Відбір на ЧС-2018. Україна поступилася Ісландії

5 Вересня 2017, 23:35

Збірна України поступилася у гостях Ісландії у відбірковому матчі чемпіонату світу з футболу

Відбірковий турнір чемпіонату світу з футболу. Група I. 9-й тур

Ісландія – Україна 2:0

Голи: Гілфі Сігурдссон, 47, 66

Ісландія відкрила рахунок на початку 2-го тайму. Еміль Хальфредссон навісив з лівого флангу, Йохан Гудмундссон зачепив голкіпера збірної України Андрія Пятова по голові ногою, а Гілфі Сігурдссон розстріляв порожні ворота. Суддя порушення правил проти воротаря не зафіксував.

Другий гол українці пропустили на 66-й хвилині. Гудмундссон прострілив з правого флангу, а Гілфі Сігурдссон точно пробив по воротах та оформив дубль.

Ісландія перемогла 2:0, набрала 16 очок та відсунула Україну з 14 пунктами на третє місце. Попри гостьову поразку від Туреччини збірна Хорватії з 16 очками зберегла лідерство. У турків стало, як і в українців, 14 балів, але за додатковими показниками вони четверті.

Наступний матч Україна проведе 6 жовтня у гостях проти Косово, яке сьогодні програло Фінляндії – 0:1.