Від сьогодні українці можуть відвідувати Чилі без віз

24 Квітня 2015, 14:58

міністр закордонних справ Павло Клімкін та Надзвичайний і Повноважний посол Чилі в Україні (за сумісництвом) Хуан Едуардо Егігурен підписали у п'ятницю угоду про умови взаємних поїздок громадян, відповідно до якої українці та чилійці зможуть перебувати на території двох держав без віз у період до 90 днів протягом півроку. Про це передали журналісти з місця подій.

«Це наступний крок, оскільки у нас вже є аналогічний режим з багатьма країнами Латинської Америки. Чилі, до речі, стала 25 країною, з якою у нас є зараз безвізовий режим»,- сказав глава українського зовнішньополітичного відомства після церемонії підписання документа.

За його словами, наразі ведеться активна робота на політичному та економічному напрямках з метою поглиблення двосторонніх відносин з Чилі.

Клімкін також подякував уряду Чилі за послідовну підтримку незалежності й територіальної цілісності України на двосторонньому рівні та в рамках міжнародних організацій.

Як відомо, Україна від 12 січня розпочала оформлення біометричних паспортів громадянина для виїзду за кордон.

Нагадаємо, біометричний паспорт в Україні  запроваджений з 1 січня 2015 року. Він коштує 518 гривень. Звичайний термін виготовлення такого паспорту становить 20 днів. У разі потреби, паспорт можна буде виготовити у терміновому порядку – за десять днів. У такому випадку він коштуватиме 775 гривень.