Від пожежі на Луганщині загинула людина, ще двоє з опіками різної важкості

3 Вересня 2020, 09:28

 Внаслідок пожежі в Луганській області загинула одна людина, ще двоє з опіками різних ступенів важкості госпіталізовані. У Луганській області ліквідували вже 16 пожеж. Про це 3 вересня повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

 

 

Рятувальни зазначили, що вогнем знищено 13 покинутих житлових будинків.

 

Станом на зараз продовжується гасіння шести осередків пожеж сухої трави та лісових насаджень на загальній площі 945 га в Кремінському, Новоайдарському та Станичо-Луганському районах.

 

"До гасіння пожеж задіяли 378 чоловік та 68 одиниць техніки від ДСНС. З метою надання допомоги у гасінні лісових пожеж на території Луганської області від ДСНС додатково залучено 135 чол та 27 од. техніки з Донецької, Дніпропетровської, Полтавської областей", – пишуть у повідомленні.

 

Як повідомлялося, у районі населених пунктів Новолуганське, Болотенне, Зайцеве, Лобачеве, Новоайдар та поблизу Пісок, на різних ділянках місцевості триває ліквідація пожеж. Тут зафіксували  загоряння сухої трави площею близько 90 гектарів. 

 

Також 2 вересня повідомлялося про масштабну пожежу на Харківщині. Президент України Володимир Зеленський зібрав термінову нараду щодо лісових пожеж на Харківщині та Луганщині. За останніми даними, площа займання становить 400 гектарів, з них 100 гектарів – верхова пожежа.