Від початку року за корупцію перед судом постали 50 київських чиновників

10 Липня 2013, 00:48

За словами Бескишкого, за перше півріччя 2013 року слідчими правоохоронними органами столиці розпочато 139 кримінальних проваджень за злочинами з ознаками корупції.

«У результаті вжитих столичною прокуратурою заходів вдалося припинити кримінально карані дії корумпованих суддів, державних службовців 1-2 категорії та правоохоронців», – зазначив Бескишкий.

Також прокурор додав, що за результатами досудового розслідування злочинів з ознаками корупції до суду в цьому році направлено 45 обвинувальних актів щодо 50 посадових осіб, зокрема 24 – за фактами одержання посадовими особами неправомірної вигоди.

Крім того, керівник відомства акцентував увагу на тому, що за вчинення даних правопорушень у поточному році вже засуджено 17 посадових осіб, серед яких 5 контролерів, 4 правоохоронців, 2 податківців та інші.

Нагадаємо, за рівнем корупції Україна, згідно зі Світовим індексом верховенства права, посідає 94 місце, 21-е – в регіоні та 20-те – серед «економічних близнюків». 

За рівнем справедливого застосування законів (прийняття законів виходячи з політичних інтересів, вибіркове застосування, повага до адміністративного процесу) Україна посіла 91 місце, останнє серед країн регіону та 22-е серед країн з подібним ВВП.

Позначки: