Від початку року на шахтах загинуло 55 гірників

19 Червня 2014, 15:46

Так, на шахтах, підпорядкованих Міненерговугілля, за 5 місяців поточного року травматизм зі смертельними наслідками зріс на 14 випадків порівняно з відповідним періодом минулого року (32 проти 18).

На підприємствах недержавної форми власності від початку року сталося 23 нещасних випадки зі смертельними наслідками (проти 24 за аналогічний період 2013-го), з них 12 – на малих приватних шахтах (в минулому – 8), зокрема – 1 груповий випадок .

Станом на початок червня у вугільній галузі сталося 9 групових нещасних випадків та аварій, під час яких  53 особи були травмовані, в тому числі 23 загинули.

У Держгірпромнагляді додали, що три найбільші аварії, під час яких було травмувалися 39 гірників, в тому числі 15 – загинуло, сталися у січні, лютому та квітні.

Так, у січні в ПАТ «Шахта «Жданівська», під час раптового викиду вугілля та газу  постраждали 4 гірники, зокрема 1 – загинув;

В лютому на шахті «Північна» ДП «Макіїввугілля» під час вибуху газу  загинуло 7 гірників та ще 12  зазнали травм різного ступеню важкості;

І у квітні на шахті ім. О.О. Скочинського ДП «ДВЕК»  при проведені буропідривних робіт стався раптовий викид вугілля, що спричинив травмування 16 гірників, зокрема 7 – загинуло.