Від початку року через корупцію з Держприкордонслужби звільнили 55 працівників

3 Грудня 2014, 16:21

З початку року за вчинення корупційних правопорушень звільнено 55 працівників Державної прикордонної служби. Про це повідомили у відділі з питань взаємодії зі ЗМІ і зв'язків з громадськістю Держприкордонслужби.

У повідомленні зазначається, що загалом у 2014 році з метою виявлення корупційних та інших службових правопорушень, пов'язаних з участю посадових осіб Держприкордонслужби, підрозділами внутрішньої безпеки проведено понад 2,2 тис. перевірок.

За підсумками перевірок ініційовано понад 1,4 тис. службових розслідувань, в результаті яких притягнуто до дисциплінарної відповідальності 3 тис. 453 особи, прийнято рішення про переміщення на інші місця служби 89 осіб.

У повідомленні також зазначається, що за вчинення корупційних правопорушень рішеннями судів визнано винними 10 військовослужбовців (2 притягнуто до адміністративної відповідальності, 8 – до кримінальної відповідальності).

Нагадаємо, згідно даних дослідження Transparency International Україна залишається в клубі тотально корумпованих держав, займаючи 142 місце зі 175.