Від “Антонова” вирішили відокремити авіакомпанію — ЗМІ

15 Липня 2017, 19:19

Менеджери від "Укроборонпрому" практично завершили процес виділення авіакомпанії "Авіалінії Антонова" в самостійне підприємство зі структури ДП "Антонов". Про це повідомляє ZN.UA.

За даними видання, для самого "Антонова" це означає втрату основного джерела надходження грошових коштів.

«На сьогодні виокремлення авіакомпанії в самостійне підприємство практично завершено. Що буде далі, зрозуміти неважко… Насамперед це означає зникнення основного джерела фінансування самого «Антонова», – пише «Дзеркало тижня».

Також зазначається, що при проведенні корпоратизації ДП "Антонов" ці обставини призведуть до погіршення фінансово-господарського становища на підприємстві і, як наслідок, зменшення ліквідності і собівартості його активів.

«Дану обставину буде використано конкретними особами, зацікавленими в акціонуванні підприємства», – зазначає видання.

Як повідомлялося, у травні Кабінет міністрів вирішив змінити форму власності державного підприємства "Антонов" і державного підприємства "Завод №410 цивільної авіації" на публічне акціонерне товариство.

Нагадаємо в 2015 році уряд передав державне підприємство "Антонов", Харківське державне авіаційне орденів Жовтневої революції та Трудового Червоного прапору виробниче підприємство та державне підприємство "Завод 410 ЦА" зі складу концерну “Антонов” до Державного концерну "Укроборонпром". У 2016 році авіаконцерн "Антонов" був ліквідований у зв'язку з відсутністю учасників.