В’ятрович відповів на закиди ДБР щодо допиту

28 Квітня 2020, 20:20

Народний депутат, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович заявив, що відповів на всі запитання слідства під час допиту у Держбюро розслідувань. Про це він написав у Facebook.

 

"ДБР хоче продовжувати шоу? Під час допиту сьогодні слідчий Амелін отримав всю запитувану ним інформацію і завершив допит навіть швидше, ніж за дві передбачені години", – зазначив В'ятрович. 

 

Він додав, що виконувач обов’язків керівника управління з організації досудових розслідувань Головного слідчого управління ДБР Микола Арманов, який заявив, що депутат нібито не відповів на запитання слідства, не був присутнім на допиті. 

 

"Користуючись нагодою повторю тут для "прискіпливого" слідства: електронні архіви теж зберігають все – фінансові питання щодо організації міжнародного форуму пам’яті Голодомору були і є публічними, зокрема торги відбувалися через prozorro", – зазначив нардеп. 
 

Нагадаємо, В'ятрович повідомляв, що ДБР кваліфікує організацію форуму як "зловживання службовим становищем", погрожуючи йому 5-8 роками в’язниці. Він називає це абсурдною справою.

 

28 квітня В'ятрович прийшов на допит. У ДБР згодом заявили, що нардепа можуть повторно викликати на допит