VІ ІСПАНСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ З ЖУРНАЛІСТИКИ

24 Листопада 2016, 10:45

Тема цьогорічного форуму «Суспільна думка і громадянське суспільство у часи кризи: «медійний наратив» дасть можливість проаналізувати створення «медійного наративу» у ЗМІ, а надто у час військового конфлікту, який переживає сьогодні Україна. На Форумі вперше виступатимуть творці суспільної думки у соціальних мережах. Це дасть зрозуміти їх роль і вплив на створення критичної думки поза межами звичайних друкованих та аудіовізуальних засобів масової інформації. На цей Форум ми запросили трьох гостей із Іспанії: Андреа Ріцці, Голову міжнародного відділу газети Ель Паїс, Марину Месегер, Редактора міжнародного відділу газети Ла Бангвардіа і Борху Ласераса, Керівника мадридського офісу Європейської ради з міжнародних відносин. З української сторони на Форумі виступатимуть Перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова, Керівник Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України Андрій Жугулін, і блогери, що створюють суспільну думку в соціальних мережах Мирослав Гай і Мартин Брест, які зосередяться на інформаційній війні у соціальних мережах і ролі громадянського суспільства. Ель Паїс і Ла Бангвардія – дві головні газети Іспанії, які охоплюють більше ніж два мільйони читачів щоденно, а крім того їх електронні версії читає більш ніж 400 мільйонів осіб, як в Іспанії так і у Латинській Америці. Європейська рада з міжнародних відносин це панєвропейська неурядова організація, заснована у 2007 році, має свої офіси у Берліні, Лондоні, Парижі, Римі, Мадриді, Софії та Варшаві. Основне завдання цієї організації посилення європейської зовнішньої політики на засадах спільних європейських принципів, цінностей та інтересів, дати нове життя європейському проекту, поєднуючи різні національні перспективи і особливості. Прес – реліз MINISTERIO DE ASUNTOS EXTERIORES Y DE COOPERACIÓN EMBAJADA DE ESPAÑA EN Kiev CORREO ELECTRÓNICO Emb.kiev.cult@maec.es Esta información puede ser usada en parte o en su integridad sin necesidad de citar fuentes Calle Joryva 46 01901- Kiev. TEL: 0038 044 521 07 40 Página 2 de 2 www.maec.es FAX: 0038 044 521 07 17 Таким чином наш Форум дає унікальну можливість ознайомитися з різними думками та баченням обраної теми та взяти участь у дискусії за участю представників головних іспаномовних медіа.

Форум пройде 30 листопада в Українському кризовому Медіа Центрі (вул. Хрещатик, 2 Київ, станція метро Хрещатик або Майдан Незалежності. Тел. +38 050 157 81 59, +38 093 584 66 24. E-mail: press@uacrisis.org ) Вхід вільний. Робочі мови – українська та англійська. 

Прохання зацікавленим особам звернутися на електронну адресу Посольства Іспанії emb.kiev.cult@maec.es. Київ, 24 листопада 2016 року.