Верховна Рада призначила вибори президента на 31 березня 2019 року

26 Листопада 2018, 22:07
Верховна Рада України у понеділок, 26 листопада, ухвалила постанову про призначення виборів президента на 31 березня 2019 року. За відповідне рішення проголосували 228 народних депутатів.
 
 
При цьому голова Верховної Ради Андрій Парубій наголосив, що проект цієї постанови внесено, «щоб зняти будь-які запитання в домисли щодо проведення виборів президента України».
 
 
Нагадаємо, у понеділок, 26 листопада, Верховна Рада Україна ухвалила закон про введення воєнного стану у десяти областях України з 26 листопада.
 

26 листопада голова підкомітету комітету з питань національної безпеки та оборони Андрій Тетерук повідомив, що у Верховну Раду досі не надійшов законопроект про введення воєнного стану в Україні.

 

Нагадаємо, 25 листопада прикордонні кораблі РФ здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України. Так, кораблі ВМС України у складі двох малих броньованих артилерійських катерів та рейдового буксиру здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполь Азовського моря. Російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, в результаті якого пошкоджено головний двигун корабля, обшивку та леєрне огородження, втрачено рятувальний плотик. Згодом російські кораблі відкрили вогонь по корабельній групі Військово-морських сил ЗС України під час виходу з Керченської протоки, внаслідок чого є поранений. 

 

Крім того, у ВМС ЗС України повідомили, що за оперативною інформацією малі броньовані артилерійські катери “Бердянськ”, “Нікополь” вражені вогнем противника та втратили хід. Рейдовий буксир “Яни Капу” також примушений до зупинки. Кораблі захоплені спецназом РФ. 

 

У неділю станом на 22:00 через російську агресію в Азовському морі поранено шість українських військовослужбовців. За оперативною інформацією захоплено мбак "Бердянсь" і рбк "Яни Капу", які буксируються. Мбак "Нікополь" заблокований та слідує у супроводі окупантів.

Позначки: