Верховна Рада перенесла голосування за закон про деокупацію Донбасу

16 Січня 2018, 18:39

Верховна Рада перенесла голосування за закон про деокупацію Донбасу, оскільки депутати не встигли розглянути 481 правку до законопроекту №7163 з 673 запропонованих. Про це повідомляє ZN.UA.

 

Зазначається, що протягом дня депутати вилучили із законопроекту норму про відповідальність співробітників окупаційної адміністрації, а також право президента визначати межі окупованих територій.

Спікер парламенту Андрій Парубій однак не виключив, що Рада може не встигнути розглянути всі правки і в середу.

 

"Ми будемо розглядати відповідно до законодавства всі правки. Якщо не зможемо розглянути сьогодні, то ми їх будемо розглядати завтра, не встигнемо завтра, будемо розглядати в четвер, і в четвер виходимо на голосування", – сказав він.

 

Як повідомлялося, 6 жовтня Верховна Рада ухвалила за основу законопроект про деокупацію Донбасу без згадки про мінські угоди.

 

Нагадаємо, президент Петро Порошенко зареєстрував у парламенті законопроект 7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях" 4 жовтня.

 

Також він вніс законопроект 7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей", який продовжує на рік особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.