Велика війна надовго. 15-літній син Яроша взяв до рук зброю (ексклюзивне відео)

18 Червня 2024, 10:32

Велика війна кидає українцям усе нові виклики. Розвиток технологій, застосування різних видів озброєння, удосконалення тактики ведення бою, зрештою нестача справжніх воїнів змушують підлаштовуватися під реалії сьогодення.

Перемога України неминуча, але з таким сусідом на півночі кожен має бути готовий у будь-який момент виконати військовий обов’язок перед державою. Утікати чи ховати голову в пісок зовсім не варіант, бо тільки втомишся чи втопишся.

Військовий вишкіл мусить стати базою для всіх українців. І приклад Ізраїлю щодо оборонної політики все одно доведеться брати до уваги.

Країні, яка воює пів століття, точно є чим поділитись у сфері виживання. Щонайменше тим, що успішна кар’єра громадянина чи громадянки починається й повністю залежить від внеску в оборону держави.

Нині в Ізраїлі немає жодного політика, чиї діти не були б залучені у війну, яку веде їхня країна. Чого не скажеш, на жаль, про дітей українських чиновників і політиків, які часто воліють перечекати важкі часи десь на Лазурному березі чи в Дубаї. На щастя, не всі.

Тижню вдалося отримати ексклюзивне відео тренувань сина командувача Української добровольчої армії Дмитра Яроша — Дмитра-молодшого. Хлопцеві всього 15 років, але він уже досить вправно володіє зброєю. Юнак провів день на полігоні, де під керівництвом командира батальйону «Волинь» УДА, лицаря двох орденів Богдана Хмельницького Сергія Ковальчука (Дизеля) навчався стрільби зі стрілецької зброї. Каже, найбільше сподобалося використовувати автомат Калашникова. Утім, це лише початок тренувань — літо довге й до кінця канікул хлопцю доведеться освоїти ще багато цікавого.