Велика Британія вдвічі збільшить допомогу на реформи в Міноборони та ЗСУ – Полторак

17 Березня 2016, 19:49

Велика Британія подвоїть допомогу Україні в проведенні реформ Міністерства оборони та Збройних сил. Про це повідомив голова українського оборонного відомства Степан Полторак.

"Рішення про подвоєння допомоги в питаннях підготовки ЗСУ є для нас дуже важливим. Представники Великої Британії, які вже працюють у нас, надзвичайно професійно підготовлені. І ця дорадча допомога, яку ми отримуємо від британських експертів, надзвичайно важлива в реформуванні ЗСУ", – сказав він на спільній з міністром з питань Збройних сил Великої Британії Пенні Мордо прес-конференції.

При цьому Полторак поінформував, що відповідний меморандум був підписаний під час сьогоднішніх переговорів.

Відповідаючи на питання, куди буде спрямована матеріальна частина допомоги, очільник Міноборони України відповів:

"Ми зараз з'ясовуємо, що нам необхідно в першу чергу – обладнання, оснащення, озброєння, аспекти навчання. Після цього інформація буде подана оборонному відомству Великої Британії, і буде прийнято відповідне рішення".

Також, за словами Полторака, британські експерти беруть активну участь у реформуванні всіх напрямків українських Збройних сил, і "військово морська сфера також входить в коло питань, які ми обговорюємо".

Нагадаємо, в лютому Україна та Велика Британія підписали план співробітництва між міністерствами оборони країн на 2016 рік.