Вбивцю поліцейського в Дніпрі розшукують за кіднепінг і зґвалтування – МВС

25 Вересня 2016, 13:21

Підозрюваний у розстрілі поліцейського у Дніпрі перебуває в розшуку за викрадення й ґвалтування людей і створення злочинної організації. Про це повідомив директор Департаменту комунікацій у МВС України Артем Шевченко на своїй сторінці.

"Підозрюваний за вбивство одного поліцейського і поранення другого у Дніпрі – Пугачов Олександр Андрійович з тимчасово окупованого м.Торез Донецької області перебував у розшуку за підозрою у скоєнні злочинів передбачених ч.3 ст.146 "Незаконне позбавлення волі або викрадення людини", ч.1 ст.255 "Створення злочинної організації", ч.2 ст.153 "Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом", – вказує він.

Як зазначає Шевченко, Пугачов – "реальний і зухвалий бандит", який переховувався від слідства, саме тому і відкрив вогонь по патрульних, бо був би затриманий одразу, щойно б вони встановили його особу.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що У Дніпрі зловмисник застрелив патрульного поліцейського, який зупинив його авто за порушення правил дорожнього руху.