Вбивство журналіста Шеремета. На деяких з відео видно риси обличчя підозрюваних

4 Серпня 2016, 19:46

Спеціалісти ФБР в лабораторіях у США продовжують вивчати якісний склад вибухового пристрою, унаслідок вибуху якого загинув журналіст Павло Шеремет. Про це під час брифінгу повідомив старший групи прокурорів ГПУ Андрій Шевченко.

"Вибуховий пристрій був не стаціонарний, тобто не той, який перебуває на озброєнні, а саморобний", – сказав представник.

Водночас він зазначив, що елементи до пристрою походять від стаціонарного вибухового пристрою.

Шевченко сказав, що наразі перевіряється коло осіб, які могли б виготовити такий пристрій. 

Зараз ФБР встановлює якісний склад вибухової речовини, у пристрій було закладено приблизно 500 г тротилу. 

Також, за словами Шевченка, у правоохоронців є багато відео, знятого відеокамерами, встановленими на приватних фірмах, організаціях, магазинах по сусідству з місцем, де проживав Шеремет.

Крім того, як зазначив Шевченко, на деяких кадрах видно риси облич підозрюваних.

Встановлено, що зріст підозрюваного чоловіка 168-175 см, він носить "іспанську" борідку, його напарниця на 5 см нижча. 

При цьому на підозрюваному була кепка, на його напарниці – капюшон. 

Як зауважив директор департаменту карного розшуку Національної поліції Дмитро Головін, підозрювані не приховували облич. Це, на його думку, означає, що вони або не місцеві, або не бояться за наслідки скоєння ними злочину.

Нагадаємо, вранці у середу, 20 липня, у Києві  на розі вулиць Б. Хмельницького та І. Франка в результаті вибуху автомобіля загинув відомий журналіст Павло Шеремет. 

Як повідомив речник МВС Артем Шевченко, попередньо, причиною загибелі журналіста став вибуховий пристрій, розташований у безпосередній близькості до нього.