Вбивство Захарченка. Журналіст прокоментував відео ліквідації ватажка бойовиків ОРДО

1 Жовтня 2018, 09:11

У мережі оприлюднили відео з камер відеоспостереження, встановлених у кафе "Сєпар" у окупованому Донецьку, де 31 серпня в результаті вибуху загинув ватажок бойовиків ОРДО Олександр Захарченко, на думку журналіста Дениса Казанського, цей запис свідчить про те, що його вбили "свої". Про це він написав у Twitter.

 

"Відео останніх секунд життя Захарченка цікаве тим, що в кафе всюди були камери. І на вході, і всередині. І це ще раз підтверджує, що стороння людина не могла встановити вибухівку. Кілер є на відео. Але його так і не показали", – наголосив він.

 

 

"Ще останнє відео Захарченка наочно показує, що можна мати хоч чотири джипи озброєної охорони, але якщо захочуть убити – вся ця орда не допоможе", – додав Казанський.

 

Нагадаємо, 31 серпня у центрі окупованого Донецька ватажок "ДНР" Захарченко отримав смертельні поранення у результаті вибуху в кафе "Сепар" на вулиці Пушкіна. Бомба вибухнула поруч з кафе, де перебував Захарченко. Смерть терориста підтвердили в його "адміністрації". 

 

Пізніше у Службі безпеки України повідомили, що голову самопроголошеної "Донецької народної республіки" Олександра Захарченка могли вбити через кримінальні розборки у середовищі бойовиків або ліквідували російські спецслужби.

 

У Росії підтвердили загибель Захарченка в окупованому Донецьку та очікувано звинуватили Україну у його вбивстві. На вбивство ватажка "ДНР" уже відреагував Путін.