Вбивство бійців АТО. У мережі опублікували відео моменту перестрілки у Дніпрі

25 Липня 2017, 09:33

У Мережі опубліковане відео перестрілки у Дніпрі на проспекті Гагаріна, під час якої, за даними ЗМІ, загинули двоє учасників антитерористичної операції, ще один отримав поранення. Відповідне відео опублікував Інформатор.

(Відео містить шокуючі кадри! Не рекомендовано до перегляду людям зі слабкою психікою та вагітним!)

Як повідомлялося, під час стрілянини загинув колишній боєць 11 батальйону 59 бригади на позивний "Щука", за неперевіреними даними, від кульового поранення в голову.

Другий загибилий – ветеран АТО Олексій Вагнер, який отримав численні поранення, служив у 20 окремому батальйоні 93 мотопіхотної бригади,  За словами працівника лікарні імені Мечникова Ярослава Медведика, його привезли в дуже тяжкому стані, з великою крововтратою. Він помер під час спроби надати йому медичну допомогу.

Також внаслідок численних пострілів був тяжко поранений відомий у Дніпрі адвокат, воїн-доброволець та захисник постраждалих у сутичках 9 травня ветеранів АТО Едмонд Саакян, який служив раозм із Вагнером. Лікарі зазначили, що після хірургічного втручання стан пораненого стабілізовано, його життю ніщо не загрожує.