Ватажок «ДНР» зібрався до Комінтернового для нових провокацій – штаб

29 Грудня 2015, 17:13

У Комінтерновому знову можливі збройні провокації з боку проросійських бандформувань. Про це повідомив прес-центр штабу АТО.

«За інформацією прес-центру штабу АТО, днями до селища Комінтернове, що неподалік Маріуполя, планується візит головного ватажка віртуального геоутворення «ДНР» Олександра Захарченка. Мета візиту – так би мовити, вивчення стану справ, а також доставка гуманітарної допомоги місцевому населенню та висвітлення цього чергового постановочного шоу російськими пропагандистами, які називають себе представниками ЗМІ», – йдеться у повідомленні.

Згідно з текстом, є всі підстави вважати, що «в рамках цієї акції проросійські бандформування знову можуть вдатися до низки збройних провокацій, зокрема, із застосуванням озброєння, використання якого заборонено умовами Мінських домовленостей». 

Нагадаємо, днями загарбники вже спробували дискредитувати сили АТО, відкривши вогонь по представниках СММ ОБСЄ, які працювали біля Комінтернового, та звинувативши у цьому злочині українську сторону.

Як повідомлялося, бойовики в Комінтерновому заховали бронетехніку в будинках місцевих і взялися за мародерство.

Дивіться також: Штаб АТО опублікував докази присутності терористів у Комінтерновому

Нагадаємо, за даними головного управління розвідки Міноборони, біля Комінтернового та Заїченка перебувають кадрові російські військові. Зокрема, у Комінтерновому дислокується рота 9-го окремого мотострілецького полку, що перебуває у складі російського Південного військового округу.