ВАСУ підтвердив законність штрафу для Тимошенко у справі про платіжні картки

5 Березня 2012, 17:25

Відповідне рішення оголосив головуючий суддя Олександр Нечитайло.

"Касаційну скаргу Юлії Тимошенко залишити без задоволення, а рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 12 грудня 2011 року й Окружного адміністративного суду Києва від 11 листопада 2011 року – без зміни", – сказав суддя.

Це рішення набуває чинності з моменту оголошення, його повний текст, де буде зазначена мотиваційна частина, буде готовий протягом 5 днів.

Нагадаємо, у грудні 2011 року адвокат Тимошенко Борис Нечипоренко заявив, що при перегляді рішення Шевченківського райсуду Києва в Окружному адмінсуді Києва за зверненням Генпрокуратури 6 років через після його прийняття з матеріалів справи про використання Тимошенко 914 тис. доларів Somolli Enterprises зник висновок експертів, у якому сказано про те, що екс-прем'єр діяла в рамках закону.

Київський апеляційний адміністративний суд тоді доручив Генеральній прокуратурі перевірити обставини зникнення з матеріалів справи цього висновку, однак 5 березня Вищий адмінсуд відмовився витребувати з Генпрокуратури результати перевірки обставин зникнення висновку.