ВАСУ не зобов’язав ЦВК врахувати 30 тисяч голосів в Обухові

15 Листопада 2012, 18:18

Як відомо, представники опозиції  вимагали відмінити рішення щодо визнання недійсним голосування на 27-ми дільницях у 94-му окрузі, що у місті Обухів, Київської області.

За словами адвокатаІгоря  Алексєєва, цим рішенням суд позбавив волевиявлення більше ніж 30 тисяч громадян, з яких половина віддала голоси за «Батьківщину».

«Цим рішення Україна остаточно втратила правосуддя. Оскільки ми сподівалися що ВАСУ все таке стане на бік верховенства права і забезпечить захист інтересів громадян», – заявив Алексєєв.

Адвокат також наголосив, що у разі перевиборів у 94-му окрузі, вони стосуватимуться лише одномандатного округу, а результати волевиявлення громадян по партійним спискам, будуть втрачені.

«Ми вважаємо, що відсоток цих голосів міг би вплинути на результати, які отримали партії», – наголосив представник «Батьківщини».

Нагадаємо, раніше  Київський апеляційний адміністративний суд відмовився задовольнити апеляцію "Батьківщини" та 69 виборців про скасування постанови ОВК №94 про визнання недійсним голосування на 27 дільницях, що скасувало волевиявлення майже 30 тисяч виборців.

Після прийняття даної постанови окружком №94 визнала переможцем кандидата від Партії регіонів Тетяну Засуху. До цього в окрузі №94 перемагав кандидат від «Батьківщини» Віктор Романюк

5 листопада ЦВК ухвалила постанову про неможливість встановити достовірні результати виборів в 5 округах, у тому числі в № 94 і пропонувала провести перевибори.

читати ще

показати ще
97