Вантажівкам заборонили їздити у спеку

8 Липня 2013, 10:29

Президент Асоціації міжнародних автомобільних перевізників (АсМАП) Леонід Костюченко вважає, що влада прийняла рішення про обмеження, не створивши належних умов, пише «КоммерсантЪ-Украина».

«У всьому світі при температурі, що перевищує оптимальний режим експлуатації асфальту, проїзд обмежується. Але для цього на всій території є паркінги, де машини відстоюються, а люди розміщуються в нормальних умовах», – підкреслив він.

Президент АсМАП повідомив, що представники бізнесу втомилися чекати вирішення цієї проблеми.

Київрада ще в травні вирішила обмежити в'їзд до Києва автотранспорту масою понад 4,5 т із 7:00 до 20:00. Таким автомобілям дозволено пересуватися вночі тільки певними вулицями, не заїжджаючи в центр міста.

Водночас, заступник голови Київської міської держадміністрації Михайло Костюк повідомив, що порядок застосування цього рішення ще розробляється.

«Найскладніше питання – це організація перехоплюючих майданчиків для відстою машин на далеких і ближніх підступах до столиці. Зараз ми використовуємо майданчики для тимчасового відстою – заправки, парковки, митні та ліцензійні склади», – розповів він.

Заступник голови КМДА повідомив, що вже третій тиждень проходить інвентаризація та пошук зон для перехоплюючих майданчиків на восьми основних в'їздах до Києва. Щоб вирішити питання щодо землевідведення, необхідно ще 2-3 місяці.

«На таку зону для відстою необхідно 3-4 га зі стоянкою, мийкою, санітарно-побутовим корпусом для водіїв, комплексом для перевірки навантаження на вісь», – зазначив Костюк.