Валентин Наливайченко: Позачергові вибори Ради можуть відбутися лише за однієї умови

4 Грудня 2015, 09:09

Позачергові вибори Верховної ради України можуть відбутися тільки за умови, що нинішня коаліція не здатна буде боротися з корупцією. Таку думку в інтерв’ю «Тижню» висловив лідер «Антикорупційного руху» та колишній очільник СБУ Валентин Наливайченко.

«Позачергові вибори можуть відбутися тільки за умови, що ця коаліція не здатна буде боротися з корупцією. Якщо жодне кримінальне провадження так і не з’явиться, жоден із народних депутатів, реально причетний до офшорного відмивання грошей, не буде позбавлений недоторканості й заарештований і, головне, гроші не будуть повернуті, то майбутнього немає ні в цієї коаліції, ні в будь-якої іншої», – розповів він.

До прикладу Наливайченко навів історію з втечею нардепа Сергія Клюєва.

«Не так, як сталося, наприклад, із втечею Клюєва. Не було ж ніякої втечі. Коли Генпрокуратура направила нарешті подання про зняття недоторканості, я тоді набрав президента і генпрокурора й наполягав: давайте відразу на арешт, це ж ваші повноваження. Дав вказівку своїм хлопцям, ми перекрили обидва аеропорти. Про що, до речі, ще ніхто не знає. Мої слова легко перевірити, бо це правда. Нам було потрібно тільки одне: підпис генпрокурора або його заступника, щоб людина не виїжджала з країни. Підпис не з’явився. Це тільки одна справа. І що далі? Так само з іншими має бути: або рішення, або імітація», – повідомив колишній очільник СБУ.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень».