ВАКС змінив запобіжний захід Садовому

5 Грудня 2019, 09:48

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду пізно ввечері 4 грудня обрала міському голові Львова Андрію Садовому запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Згідно з рішенням суддів, рішення суду щодо застави у розмірі 1 млн 56 тисяч гривень скасовано. Про це повідомляє РБК-Україна.

 

 

"Застосувати до Садового запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання … Покласти на Садового наступні вимоги: прибувати до слідчого щодо кожної вимоги, утримуватися від спілкування зі свідками … за обставинами кримінального провадження", — постановив суддя.

 

Термін дії покладених обов’язків визначено до 20 січня 2020 року. Постанова оскарженню не підлягає.

 

Як зазначається, розгляд апеляції почався о 15:00 4 грудня. Зокрема, суд вислухав заяви тих, хто готовий взяти Садового на поруки. Виступили екс-депутати минулого скликання Олег Березюк, Олег Лаврик, Сергій Кіраль, Оксана Сироїд, Тетяна Острікова, Тарас Пастух, Андрій Гуржій, нардеп Павло Бакунець, екс-депутатка VII скликання Оксана Продан.

 

Крім Садового, апеляцію на рішення суду подала прокуратура. Прокурор попросив призначити меру Львова заставу у розмірі 50 млн гривень, а також забрати в нього закордонний паспорт і встановити йому обмеження не покидати Львів без дозволу правоохоронців. Відповідну апеляційну скаргу залишили без задоволення.

 

Нагадаємо, 3 грудня захист міського голови Львова Андрія Садового подав апеляцію у справі про призначення йому Вищим антикорупційним судом (ВАКС) застави в 1 млн 56 тисяч 500 гривень за операції з земельними ділянками.

 

21 листопада прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили про підозру чиновникам Львівської міської ради за земельні схеми, серед яких мер Андрій Садовий.