В уряді вирішили, що 40 пачок паперу на одне засідання Кабміну – це неекономно

9 Вересня 2015, 08:12

Для того, щоб провести одне засідання Кабміну, потрібно роздрукувати документи на близько 20 тисячах аркушів паперу, тому з метою економії матеріали на найближче засідання уряду будуть розсилатись міністерствам і відомствам в електронному вигляді. Про це розповіла міністр Кабміну Ганна Онищенко на нараді в уряді з електронного документообігу, інформує Урядовий портал.

За її словами на одне засідання уряду Секретаріат Кабміну розсилає близько 20 000 аркушів, тобто 40 пачок, на друк яких витрачається біля 15 картриджів.

"Економія коштів на 20 000 аркушах паперу – це колосальна економія", – заявила Онищенко.

Вона закликала всі міністерства та урядові комітети підключитись до системи електронної взаємодії (СЕВ).

Читайте також: Електронний контроль: добірка послуг органів влади та держкомпаній, якими можна користуватися онлайн

"Якщо ви не підключились до СЕВ, ваш керівник не зможе бачити та отримати порядок денний засідання уряду та матеріали до урядових комітетів", – зазначила Онищенко.

При цьому вона розповіла, що документи з обмеженим доступом будуть надсилатись лише в паперовому вигляді.

Онищенко презентувала інструкцію використання електронної системи для отримання матеріалів на засідання Уряду та урядових комітетів.

«Все дуже просто: перший крок – знайти відповідальну особу за організацію цієї роботи, і друге – після надходження посилання, де містяться всі матеріали – просто перейти на відповідну сторінку».