В уряді Німеччини відреагували на визнання Росією паспортів “ДНР” і “ЛНР”

20 Лютого 2017, 14:59

Визнання Росією виданих "органами влади" самопроголошених утворень на Донбасі документів та паспортів є "неприйнятним". Про це в понеділок, 20 лютого, заявив речник німецького уряду Штеффен Зайберт.

"Визнання документів, які дають право на виїзд за кордон, виданих самопроголошеними так званими "Луганською народною республікою" та "Донецькою народною республікою", підриває цілісність України", – сказав офіційний представник німецького уряду, слова якого наводить AFP.

На думку Зайберта, такий крок "прямо суперечить тому, про що ми домовилися в Мінську, тож він є неприйнятним".

Нагадаємо, 18 лютого Російська Федерація визнала дійсними документи, що засвідчують особу, видані так званою владою "ДНР" і "ЛНР". Указ про визнання документів, виданих громадянам України та особам без громадянства, які проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України підписав російський президент Владімір Путін.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що підписавши указ про визнання паспортів і інших документів так званих "ЛНР"/"ДНР", президент Росії Владімір Путін юридично визнав квазідержавні терористичні угруповання і вийшов з Мінського процесу.